VITAJTE DOBRÍ ĽUDIA!

 

NAJNOVŠIE V UŽÍVATEĽSKEJ SEKCII:

 
 
 
 

Čo tu ďalej nájdete?

 

Pozrite sa na obrázok nižšie. Takto vyzerá otvorená Užívateľská sekcia.

 

<<<<<  Teraz sa pozrite vľavo na menu stránky. Vľavo v menu stránky je otvorená UŽÍVATEĽSKÁ SEKCIA. Vašim prihlásením sa automaticky sama otvorí.

 

 

 

  • O každej rubrike v Užívateľskej sekcii nájdete bližšie informácie nižšie.
  • Platí pravidlo, že najnovšie články vždy pridávam do  rubriky NAJNOVŠIE ČLÁNKY.
  • Prečítajte si celý text nižšie s dôrazom na časť OZNÁMENIE.
  • Ak budete niečo potrebovať ohľadom prihlásenia, alebo iný dotaz, spýtajte sa ma, najlepšie cez rubriku MÁTE OTÁZKU?

 

OK. Teraz si poďte prečítať čo Vás tu čaká...

 

  • NAJNOVŠIE ČLÁNKY- Jedná sa o texty, ktoré ešte neboli nikdy a nikde zverejnené a sú úplne najnovšie. Najnovšie články budem pridávať tak často, aby neutrpela ich kvalita a tematickosť. Nemôžem Vám sľúbiť, že každý týždeň pridám niečo nové. Určite budú chvíle, keď budem mať väčšiu múzu a inokedy zase nie. Každopádne sa môžete tešiť na zaujímavé témy.

 

 

Pridanie každého nového článku, alebo oznamu Vám vždy oznámim na Váš email.

 

 

  • TOP ČLÁNKY PRE VÁS.- Ide o články, ktoré už boli predtým zverejnené. Vytvoril som však výber 30tich článkov obsahujúcich mnoho tematických okruhov, aby ste si mohli vybrať, podľa toho, čo práve potrebujete. Tieto články tu samozrejme tiež zostanú tak ako sú a budete ich mať vždy k dispozícii. Tieto články bežným-neregistrovaným návštevníkom nie sú prístupné. Pre vás však zostanú stále.

 

 

Samozrejme celý obsah UŽÍVATEĽSKEJ SEKCIE je dostupný iba pre vás, registrovaných užívateľov. Pre bežných návštevníkov stránky zostane tento obsah trvale nedostupný.

 

 Niektoré články, ktoré sú v podrubrike TOP ČLÁNKY PRE VÁS- majú druhú časť. Aby ste nemuseli hľadať, kde prvá časť je, odkaz na ňu som vždy uviedol na začiatku druhej časti článku.

 

 

  • BONUSY- Jedná sa o nepublikované články. Verím, že vám pomôžu, alebo prinesú nové pohľady. Sú nepomerne staršieho dáta ako nové články. Odrážajú môj vtedajší vývoj, takže sa môžu zdať mierne odlišné od nových článkov. Ich počet bude narastať...

 

 

  • TIPY PRE VÁS.- Na tejto podstránke sa s vami budem deliť o moje postrehy a tipy, ktoré som objavil. Bude sa jednať o rôzne tipy na zaujímavé videá, filmy, hudbu, či iné články na internete. Ak niečo objavím, čo by Vám mohlo zlepšiť bežný deň, alebo pomôcť, napíšem to sem.

 

 

  • MÁTE OTÁZKU?- Rubrika obsahuje kontaktný formulár, cez ktorý mi môžete vždy napísať ak to uznáte za vhodné.

 

 

 

 

  • NA STIAHNUTIE: Rubrika obsahuje súbory, ktoré si môžete voľne stiahnuť. Časom pribudnú aj ďaľšie.

 

 

Užívateľská sekcia sa určite bude rozrastať. Budem rád ak mi aj Vy napíšete, čo by ste chceli na stránke vidieť a čím ju spestriť.

 

Rád by som sa Vám ešte poďakoval za dôveru, ktorú ste mi vložili, a verím, že Vám moje texty a informácie budú užitočné a povedú k zlepšeniu kvality Vášho života. Majte sa krásne a nech sa Vám darí.

 

Peter Gašparík