Ste skvelý. Pre mňa ste príkladom. Podla Vášho vzoru som si napríklad zaviedla ráno pravidelnosť v cvičení Pozdrav slnku. Rovnako Vaše články ma inšpirujú k tomu, že ich aplikujem do života. S pozdravom Soňa

 

Ďakujem za inšpirujúce články. Písané sú jednoducho, jasne a vždy ma v niečom inšpirujú. Branislav Hudák

 

Vaša stránka mi pomáha na 100% a stále sa k nej vraciam, aj k tým starším veciam. Dnes človek potrebuje "svoju barličku". Ďakujem.

 

Stránka je poučná, svedči o mladom inteligentnom a rozhľadenom človeku, ktorého práca je koníčkom. Ja ako zdravotníčka na dôchodku vám fandím, aby ste vydržali v záslužnej práci a odovzdávali svoje cenne rady a skúsenosti aj naďalej. Vďaka.

 

Dobrý deň p. Gašparík, Vaša stránka  mi pomáha a vždy si nájdem čo práve v danom okamžiku potrebujem. Želám všetko dobré :) Krásny slnečný deň. S pozdravom Katka

 

Mnohé rady z oblasti zdravia, resp. zdravej výživy som čerpala z vašej stránky. Taktiež inšpiratívne články o pozitívnom myslení. Veľká vďaka. Z.M.

 

Som rada, ze sa nájde človek, ktorý nie je registrovaný na FCB. Stránku mate spracovanú prehľadne a sú tu kvalitné informácie!

 

Ďakujem za príjemné čítanie Peter! Poteší ma, keď uvidím, že ste pridal niečo nové! Želám Vám veľa energie na takúto krásnu prácu. Poznám Malé Karpaty veľmi dobre, je to môj rodný kraj a preciťujem energiu, ktorá je vo Vašich článkoch. Anica

 

Ďakujem za vašu stránku. Ste pre mňa obohatenie a posunutie ...K niektorým článkom sa vraciam aj opakovane...aj keď nie so všetkým súhlasím. rada sa oboznámim so skúsenosťami I názormi iných ľudí. ...Je stránka prehľadná. vyhovuje mi...mala som vás objaviť a som rada že sa tak stalo...ďakujem. prajem veľa inšpirácie a dobrých emócií pri vašej snahe...určite sa rada poflákam po vašich písmenkách. Veľa ÚSPECHOV

 

Plne sa zhodujem s Vašim tvrdením "Dozviete sa so mnou veľa podnetných vecí a určite môžete iba získať." Pripravujem si obidva čajíky so zázvoru, náhodou som minule kúpila v samoške pu-erh, už tam kupovať nebudem. Robím si klystír, zatiaľ len s vodou s citrónom. Cvičenie na rozhýbanie chrbtice je naozaj účinné. Teraz nacvičujem pozdrav slnku. Už som sa s ním stretla, ale nevedela som o čo ide. Práve raňajkujem kašu z vločiek. Prestala som ju variť, už len zalievam prevarenou, teplou vodou ( nie horúcou), pridám ovocie a vrch posypem suchými pohánkovými vločkami a ešte veľa ďalších vecí, o ktorých píšete ma oslovilo. Nepravidelne  chodím do sauny a na masáž. Dúfam, že niekedy ma budete aj masírovať, hoci ste "trošku" ďaleko. O tom, že reflexnou masážou chodidiel sa dajú odhaliť zdravotné problémy som už počula len neviem, resp. nehľadala som, kto ju robí. Niektoré kroky na ceste som už robila aj predtým, na niektorých musím ešte popracovať. Ráno ďakujem za to, že som sa dožila dňa a večer za celý prežitý deň.
Ako som už napísala, ďakujem, že ma cesty zaviedli na Vašu stránku a prajem všetko dobré vo Vašom pracovnom a osobnom živote. Pri Vašom prístupe, to ináč ani nemôže byť.                   pani Mária. Š.

 

Milý Peter, ďakujem Vám za sprostredkovanie Vášho poznania a neuveriteľnú lyriku vo Vašom prejave, taký balzam na duši ako som zažila dnes pri čítaní Vašich článkov som dlho pri napísanom slove nezažila. Máte tak vrúcny a láskyplný vzťah k životu a všetkému , čo je za jeho podstatou, a preto mi dovoľte prosím opakovane Vám i "tým hore", ktorí Vás vedú s celého svojho srdca poďakovať.
Prajem Vám na Vašej ceste len to najlepšie a rovnako všetkým tým , ktorých Vaše rady, návody a poznania na ich ceste životom budú viesť a inšpirovať .
S láskou a úctou Angie

 

Dobrý deň!
Ďakujem Vám za zaujímavé a podnetné články, len pred pár dňami som čítala Váš ,,príspevok". Stránka je podľa mňa podnetná s množstvom informácií, z ktorých si každý môže vybrať, čo ho zaujíma. Držím Vám palce, prajem Vám pokoj a zdravie do každého dňa!
Pekný deň!

 


>>> späť na predošlú stránku