Kiesha Crowther- Malá Babička-POSELSTVÍ PRO KMEN MNOHA BAREV

30.10.2013 18:28

Konečne predstavujem knihu o ktorej som chcel písať už dlhšie, no až teraz prišiel ten pravý čas. Kiesha Crowther- Malá BKiesha Crowther, Malá Babička, poselství, Gašparík, trenčínabička - okrem videí, nachádzajúcich sa na youtube.com, vydala aj výbornú knihu POSELSTVÍ PRO KMEN MNOHA BAREV.

 

"Záměr knihy spočíva v nastartování procesu rozpomenutí se a to na hluboké úrovni, uvnitř každého z Vás. Rozpomenutí se, kým ve skutečnosti jste. Ti z Vás, kdo se ponoříte do četby, jste mnohem mocnější, než se nyní domníváte. Jste těmi, kdo změní tento svět. Nejsilnější ze silných duší, které se rozhodli přijít na planetu Zemi do současné doby, která je ve znamení obrovského posunu naší Matky Přírody..." - citát z prebalu knihy.

 

Dielo opisuje Kieshin život od jej menej šťastného detstva až po súčasnosť. Často to nie sú vôbec šťastné okamihy a len sa mi potvrdzuje, že ľudia, ktorí tu prišli skutočne ukazovať cestu Svetla, si zámerne vyberajú ťažké životy- aby v nich vyrástli. Opisuje tiež obrady liečenia ženskej a mužskej energie na planéte, osvetľuje cestu k sebe samému v spojitosti s Matkou Zemou.

 

Stránky sú plné múdrosti, osobných myšlienok, Kieshiných skúseností a mystických zážitkov... - prostredníctvom Vesmíru, Matky Zeme a rôznych energií na planéte. Jadrom všetkého je výzva ku zmene, zmene od ega k srdcu a úprimnosti k sebe. Kiesha vníma Matku Zem ako žijúcu bytosť, Bohyňu, ktorej sme všetci deťmi. Kniha ponúka okrem pútavého osobného rozprávania i krátke cvičenia smerujúce k nadviazaniu kontaktu so Zemou ako Matkou. Vrelo ju odporúčam každému vedomému človeku, ktorý na sebe pracuje a rozvíja sa.

 

Môže byť veľkým návodom na ceste k zvnútorneniu sa a kontaktu s Matkou Zemou a Sebou. Kniha nie je dogmou podľa ktorej sa „ má žiť “. Nekáže, neučí, nehodnotí. Je iba osobnou spoveďou človeka na ceste za sebou. 

 

Ponúkam časť obsahu

 

Část 1- Lekce v divočine

Počátek putováni- srdce jako základ a cesta

Komunikace se zvířaty

Vše naplňuje životní energie

Jak se učit dúveřovat Neviditelnému - lekce studny...

 

Část 2- Vzpomeňte si kdo jste

Návrat předkú

Posun z mysli do srdce

Jste velkým JÁ JSEM

Přestaňme očekávat

Změna programu...

 

Část 3- Obraz přítomnosti a vize budoucnosti

Duchovní prúvodci, učitele a komunikace prostřednictvím obrazovky

Návrat hvězdných bytostí / bytostí světla

Odhalování pradávných skutečností a moudrostí...

 

 

Knihu dostanete kúpiť na internete priamo tu.

  • Český jazyk.
  • Pevný, viazaný a veľmi kvalitný prebal s farebnou obálkou a referenciami od indiánskych starešinov
  • Vydavateľstvo- Pohoda- Brno- 2012
  • Počet strán- cca. 243