Kniha návštev

Dátum: 15.12.2019

Vložil: Anton H

Titulok: Mediatcie

Zdravim Peter,
prosim Vas nevedel by ste mi poradit niekoho v okoli Trencinca kto by ma viedol v meditaciach a zarven vedel pomoct, prezriet moju auru ?
Dakujem za skoru odpoved.

Dátum: 10.12.2021

Vložil: www.odrabanie.sk

Titulok: Re:Mediatcie

Ak potrebujete pomoc www.odrabanie.sk

Dátum: 25.04.2018

Vložil: Boržecký Branislav

Titulok: Pozdravujem Vás

Dobrý deň Peter,

pozdravujem Vás. Dlho som nebol na Vašej stránke a ani vy ste už dlhú dobu nič nepridali.
Chcem sa opýtať či ste v poriadku a ako sa máte.
Stále sa venujete zdravej výžive a masérstvu?
Aký máte názor na užívanie OMEGA 3,6,9 mastných kyselín v kapsuliach.

Ďakujem a ostávam s pozdravom

Brano

Dátum: 01.08.2018

Vložil: Marta

Titulok: Re:Pozdravujem Vás

Dobrý vecer,pozdravujem Vás,chcem sa spýtať,či ešte fungujete, nakolko som od Vás už dlhu dobu nedostala žiadny e-mail.Môžu sa vytvarať stuhnuté svaly akoby spazmy aj v bruchu,má to suvis s herniami a koreňovými útlakmi na chrbtici? Ďakujem. S pozdravom Marta.

Dátum: 19.01.2017

Vložil: deni

Titulok: super - konečne spriaznené duše

veľmi sa teším tejto stránke - cítim, že je čoraz viac ľudí ktorí o živote a jeho zmysle rozmýšľajú hlbšie ...
ide od vás všetkých príjemná energia.

Dátum: 07.09.2016

Vložil: Mirka

Titulok: super stránka

Dobrý deň, dnes som vyskúšala Vašu ryžovo-poháínkovú špecialitu a bolo to naozaj výborné :) veľmi sa mi páči táto stránka, ďakujem, že ste ju založili :)

Dátum: 20.06.2016

Vložil: Zuzana

Titulok: Zelená káva

Dobrý deň, čítam Vaše články a všetky rady pre zdravie a preto by ma zaujímal Váš názor na pitie zelenej kávy.
Ďakujem

Dátum: 30.05.2016

Vložil: Šajgalík David

Titulok: článok o ghee

Dobrý deň, pán Gašparík.
Ďakujem za článok o mlieku, keď som si však chcel prečítať súvisiaci článok o výrobe GHEE, nenašiel som ho. Môžete ma navigovať, príp. poslať priamy link?
Ďakujem a prajem pekný deň
David

Dátum: 11.04.2016

Vložil: Dana Pinčiarová

Titulok: Štyri dohody

Ja mám túto knižku vo všetkých možných formách: Ako e-book; v papiarovej forme aj ako audioknihu. Čítam si z nej skoro stále (alebo počúvam), pretože tie štyri dohody sú naozaj veľmi jednoduché, ale keď si myslíte, že máte vyhraté, Pác!... Stane sa niečo, čo vás znovu vytrhne z rovnováhy. Slová z tej knihy sú ale liečivé...
Okrem Štyroch dohôd som si kúpila aj "Piatu dohodu" a myslím, že veľmi dobre sa tieto knihy dopĺňajú aj s knhou Eckharta Tolleho "Sila prítomného okamihu" a knihou Allana Hardmana "Kniha toltéckej múdrosti", ktorá nám poskytuje aj praktické rady a cvičenia.

Dátum: 17.04.2016

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:Štyri dohody

Ďakujem Vám za odkaz pani Pinčiarová. Som veľmi rád, že Vás kniha Štyri dohody inšpiruje, nech je v akejkoľvek forme. Prajem Vám nech sa Vám darí a veľa zdravia.

Dátum: 14.12.2015

Vložil: ELISA

Titulok: ebook- Ako sa stravovať v zime ...

Dobrý deň,

dnes som dostala do e-mailu Váš e-book - Ako sa stravovať v zime a udržať si dobré zdravie.Prečítala som ho jedným dychom. Vzhľadom k tomu, že už najmenej 2 roky sa snažím žiť zdravie, vedieť aké potraviny môžem kombinovať, čo s čím jesť či nejesť, čo jesť prv a čo až potom, Váš e-book bol pre mňa viac než inšpirujúci. Najviac ma však nadchla informácia o práškovom Vitamíne C. Vôbec som netušila že Vitamic C je tak ľahko i cenovo dostupný v tejto forme na slovenskom trhu. Doposiaľ som kupovala Vitamín C v tbl. forme ako čistý produkt naviazaný na ovsené otruby, ktorý ma v prepočte na 100g Vit.C vyšiel najmenej 100 x viac, neuveriteľné ! Tým chcem povedať že okrem iného mi stálo za to investovať do Vášho e-booku 4 €. Už len kvôli tejto jednej informácii bol Váš e-book pre mňa veľkým prínosom.

Ďakujem a teším sa na ďalšie Vaše články.

Som nadšená, prajem pekný deň !

Dátum: 14.12.2015

Vložil: Peter Gašparík- autor stránok

Titulok: Re:ebook- Ako sa stravovať v zime ...

Dobrý deň prajem.

Ďakujem za Váš názor ohľadom ebooku. Ebook som dnes posielal dnes viacerým ľuďom, takže neviem Vaše meno. Rád by som sa Vás niečo spýtal, prosím Vás ozvete sa mi na môj email masazevtrencine@gmail.com ? Ďakujem Vám.

s pozdravom Gašparík

Dátum: 05.07.2015

Vložil: Gabriela Duriš

Titulok: námet na nový článok

Ahoj Peter,

pri včerajšom sedení pri ohníku som dostala nutkanie konečne prekonať samu seba a skúsiť sa prejsť po žeravom uhlí. Už dávno som o tom počula a čítala v knihách Čmolíka a Sineľnikova. Starí Slovania to robievali pri svätojánskych ohňoch ako súčasť duševnej očisty. Veľmi som to chcela skúsiť, ale strach, že mi oheň ublíži, vždy vo mne zvíťazil. Veď máme predsa v mozgu informáciu, že pokožka pri styku s predmetom vysokej teploty sa zákonite spáli.
Včera som pozerala do pahreby, rozprávala sa s uhlíkmi a cítila som, že si absolútne verím a že to dám. Tak som vykročila - a dala som to :) Na ľavej nohe som necítila nič, ani len teplotu, ale na pravej ma jeden uhlík trochu popálil.
Vysvetlenie - nebola som dostatočne pripravená alebo je príčinou ľavá "logická" hemisféra (pri pravej nohe) alebo reflexný bod (v mojom prípade pečeň) ? Alebo z každého rožku trošku?
Veľmi rada by som privítala Tvoj článok na túto tému.
Na záver ešte dodám, že nohy som mala špinavé a s jedným maličkým červeným fliačikom, ale ten pocit je neopísateľný, ešte stále som z toho "hin" :)

Všetkým hľadačom seba samého prajem nádhernú nedeľu,
Gabika

Dátum: 07.07.2015

Vložil: Peter Gašparík- autor stránok

Titulok: Re:námet na nový článok- odpoveď

Pekný deň Gabika.

Ďakujem za námet na nový článok a blahoželám k prekonaniu samej seba. S touto témou som sa trochu pohral v článku o chôdzi naboso. Tam som okrajovo písal o možnom poranení na chodidle a aký to má súvis s naším telom. Určite napíšem o tom článok a k tejto téme sa vyjadrím tak ako budem vedieť a môcť. Myslím, že by to zaujímalo aj ďalších čitateľov. K článku pridám aj výstižnú mapu reflexných zón, kde si môže každý nájsť to "svoje" miesto.

Prajem krásny deň a ešte raz vďaka.

s pozdravom Peter Gašparík

Dátum: 16.06.2015

Vložil: Gabika

Titulok: chôdza na boso

Zdravím, Peter, na mojej Ceste za šťastím som si prečítala Tvoje úžasné články, medziiným o chôdzi na boso. Veľmi si ma inšpiroval. Až tak, že pri ranných prechádzkach hodím tenisky do kríkov a kráčam si len tak - ach ten úžasný pocit slobody je neopísateľný. Včera som sa vrátila z Vysokých Tatier a hrdo prehlasujem, že som zišla zo Zbojníckej chaty a potom ešte zo Zamkovského chaty až do Smokovca bez topánok - a tu sa ku mne pridali ďalší 4 ľudia. Okoloidúci nás ľutovali a my ich tiež :)
Ďakujem za inšpiráciu a s láskou čakám na ďalšie články, prajem Ti šťastný život

Dátum: 17.06.2015

Vložil: Peter Gašparík- autor stránok

Titulok: Odpoveď- chôdza na boso

Ďakujem Ti Gabika za Tvoj príspevok.

Článok o chôdzi na boso skutočne inšpiroval už mnoho ľudí a ja som rád, že si dala informácie z neho do praxe. Je skvelé, že tým, že si si vyzula topánky a kráčala bosá si inšpirovala aj ďalších ľudí. Teším sa z toho. Ako už iste vieš, je to skvelý pocit. Nielen z pocitu bosých chodidiel na zemi, ale aj z rozhodnutia a istej dávky odvahy.

Čo sa týka nových článkov na stránke, sú prístupné v Užívateľskej sekcii po registrácii.

https://www.cestaksebe.sk/clanky/ziskajte-zo-stranky-viac/

Nové články už na stránke voľne nebudú dostupné. Všetko nové, teda články, videá a iné informácie sú pridávané len do Užívateľskej sekcie.

Maj sa krásne a šír filozofiu bosého chodenia aj naďalej.

s pozdravom Peter Gašparík

Dátum: 30.06.2014

Vložil: Miro

Titulok: Píšťala - koncovka

Ďakujem za zaujímavý článok o tomto krásnom ľudovom nástroji. Prajem Vám veľa inšpirácie a krásnych zážitkov v lone prírody.

Dátum: 01.07.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:Píšťala - koncovka

Vďaka Miro. Som rád, že Ťa ten článok inšpiroval. Prajem veľa osobitých chvíľ strávených v prírode s koncovkou.

Dátum: 20.06.2014

Vložil: Antonia

Titulok: ďakujem

Prajem veľa šťastia v živote za pekne,zaujimave,poučne čitanie.

Dátum: 29.03.2014

Vložil: monika

Titulok: rozhovor s M.Spišiakom

Super! Vďaka!Pekný deň!

Dátum: 09.02.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Ďakujem Všetkým.

Ďakujem všetkým Vám za povzbudzujúce slová. Ak si myslíte, že som úžasný a skvelý, tak potom aj Vy ste úžasní a skvelí rovnako. To, čo sme sami, -tak vidíme aj ostatných. Takže aj Vy ste skvelí a ja ďakujem zase Vám.

Krásne a úspešné dni plné hojnosti.

Dátum: 06.02.2014

Vložil: Angie

Titulok: Ďakujem , že si

Milý Peter, ďakujem Vám za sprostredkovanie Vášho poznania a neuveriteľnú lyriku vo Vašom prejave, taký balzam na duši ako som zažila dnes pri čítaní Vašich článkov som dlho pri napísanom slove nezažila. Máte tak vrúcny a láskyplný vzťah k životu a všetkému , čo je za jeho podstatou, a preto mi dovoľte prosím opakovane Vám i "tým hore", ktorí Vás vedú s celého svojho srdca poďakovať.
Prajem Vám na Vašej ceste len to najlepšie a rovnako všetkým tým , ktorých Vaše rady, návody a poznania na ich ceste životom budú viesť a inšpirovať .
S láskou a úctou Angie

Dátum: 06.02.2014

Vložil: An amen-Si

Titulok: VDAKA Bohu, ze "ste"...

Mily Peter, tesim sa z Vasej cesty, ktoru konate. Som zena, mam muza, suna, priatelov i studenov a Vase clanky mi pomahaju mnohe do-pochopievat ... kvoli JEDNOTE dakujem :)
Y, kde teraz zijem, je inak ponimana demokracia .. a aj muzi zij inac, nez Slovaci. Ja sa velmi rada vraciam na Slovensko a milujem nas narod, svoje ubolene detstvo, ci utrapenu mladost - ano, lebo ma razcestia doviedli tam, kde som.......
Tiez chcem podotknut, ze zmyel zivota mi dali "klinicke stavy", kde som zazila priame stretnutia s Jezisom, ktory mi dal DAR CHAPAT veci "prave". A vo Vasich clankoch nachadzam vela KULTIVOVANE SPRACOVANEJ pravdy podla Vasho ponimania - ste vzacny Clovek!
S Laskou Vam zelam pevne zdravie, mily autor a Bozie pozehnanie denne do dalsich tvorivych rokov.
Srdecne pozdravujem na Slovensko.

Dátum: 03.02.2014

Vložil: skywolfgemini

Titulok: Estas Tonne

Ďakujem, Peter, za video s Estasom. Doteraz som o ňom netušil, je to úžasný prejav.
Prajem veľa lásky

Dátum: 05.02.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:Estas Tonne

Áno Estas Tonne je podľa mňa prejavom človeka, ktorý pracuje a hrá cez srdce. Skvelá hudba a hlavne živá. Som rád, že môžem tieto veci šíriť ďalej k druhým ľudom.

Krásne a plné dni prajem.

Dátum: 03.02.2014

Vložil: monika

Titulok: pozdrav

Dobrý deň!

Ďakujem Vám za zaujímavé a podnetné články, len pred pár dňami som čítala Váš ,,príspevok". Stránka je podľa mňa podnetná s množstvom informácií, z ktorých si každý môže vybrať, čo ho zaujíma. Držím Vám palce, prajem Vám pokoj a zdravie do každého dňa!
Pekný deň!

Dátum: 05.02.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:pozdrav

Ďakujem za názory. Stránka je určená všetkým, ktorí si z nej môžu niečo zobrať a hlavne to aplikovať do svojho života. Krásne dni prajem.

Dátum: 28.01.2014

Vložil: Radecek

Titulok: Muzska Cesta

Vdaka za inspiracie na muzsku cestu :) Typy na knihy, clanky... A tiez potesia postrehy, skusenosti s ocistami. Super!

Dátum: 05.02.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:Muzska Cesta

Som rád, že články o mužskej ceste prinášajú svoje ovocie. Vďaka za ohlas.

Dátum: 08.01.2014

Vložil: tomass

Titulok: vdaka

je to tu kraaasne, a dufam ze od jaroslava duseka pribudne casom viacej videi

Dátum: 08.01.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:vdaka

Vďaka Tomass. Od Dušeka rád niečo zverejním- ak mi niečo "ťukne", tak to dám na stránku.

Dátum: 06.01.2014

Vložil: anonymus

Titulok: Bludná stránka

Toto je úplne z cesty web stránka!!! Potrebujete pobyt v psychiatrickej liečebni!!!

Dátum: 07.01.2014

Vložil: Peter Gašparík

Titulok: Re:Bludná stránka

Ďakujem za Váš komentár milý Anonymus. Veľmi dobre som sa pobavil. Viete, všetci sme jedno. A to, čo hovoríte o druhom, hovoríte aj o sebe. Pekný deň.

Dátum: 11.11.2013

Vložil: Skywolfgemini

Titulok: Pozdrav

Pekna strnaka, Peter, drzim palce

Záznamy: 1 - 34 zo 34

Pridať nový príspevok