Dátum: 17.05.2018

Vložil: Jana Večeríková

Titulok: Obličkový čaj

Milý pán Gašparík, vrúcna vďaka za Váš článok a hlavne za radu ako podporiť choré obličky

.Pozorne som si prečítala článok a usudzujem - podľa prejavujúcich sa symptómov, ktoré na sebe pozorujem už dlhšie obdobie, že mám jednoznačne oslabené obličky. Preto okamžite začnem piť vami uverejnený mix troch bylinných čajov, kt. upokoja obličky ( ak nie aj úplne vyliečia).

Taktiež sa v článku spomína ako pomáhajú cviky na posilnenie obličiek, konkrétne LUK z 8 brokátov, ktoré denne podľa Vašej rady cvičievam. Je to jeden z celej zostavy na posilnenie obličiek, ale chcem podotknúť, že aj ostatné cviky zo zostavy 8 brokátov mi v celom komplexe pozitívne pôsobia a pomáhajú mi v mojej konzervatívnej liečbe chorých platničiek ( konkrétne Hernii discu v krížovej oblasti). Vďaka Vám za to čo pre mňa - ale i ostatných chorých robíte pán Gašparík. Nemôžem nespomenúť Vaše zázračné ruky a masáže ktoré ma znova postavili na nohy po vyše ročných každodenných bolestiach, preto Vás budem odporúčať mojim známym ktorí roky užívajú lieky a bez nápravy a úľavy, iba si ničia telo chémiou vo forme medikamentóznej liečby.
Ja môžem iba vrelo odporučiť Vaše odborné masáže s vlastnoručne vyrobeným ľubovníkovým olejom ako balzam na telo i dušu, a taktiež odporúčam prečítanie si Vašich odborných článkov ktoré pripravujete na Vašej web stránke.
CVďaka za receptík na obličky, začínam používať.

S úctou, Večeríková Jana.

Pridať nový príspevok